headerphoto
Główna

aranżacja wnętrz

Na czym polega styl glamour w aranżacji wnętrz?

Na czym polega styl glamour w aranżacji wnętrz? (...) Od kilku lat istne rekordy popularności biją aranżacje, które oparte są na przepychu, ozdobności i nawiązaniu do stylistyki barokowej. Styl glamour jest właśnie tego typu wyobrażeniem pięknego wnętrza. Oczywiście nie można powiedzieć, ażeby styl ten był dokładnym odwzorowaniem baroku, nawiązuje do niego, to prawda, ale wzmocniony jest nowoczesnymi elementami, które sprawiają, że całość wygląda (...)

Triki wnętrzarskie, które odmienią każde mieszkani

Triki wnętrzarskie, które odmienią każde mieszkani (...) Nie jest łatwo samodzielnie zaaranżować mieszkalne wnętrze, dlatego coraz większa liczba osób decyduje się na korzystanie z usług profesjonalnych projektantów wnętrz. Wytrój wnętrz z pomocą fachowców jest znacznie prostszy, a co więcej, dzięki temu możemy mieć pewność, że zyskamy wnętrze nowocześnie i oryginalnie zaaranżowane. Poniższe triki są z dobrym

Skorzystaj z "profesjonalnego" gustu.

Skorzystaj z (...) Wyobraźmy sobie taki szał: kupujemy nowe mieszkanie, stan surowy. W zasadzie wszystko możemy zaaranżować: od koloru ścian po meble czy dodatki. Taka sytuacja wywołuje w nas przypływ adrenaliny, krew uderza do głowy a my gorączkowo planujemy: co, gdzie, jak!? Zaczynamy biegać między pomieszczeniami zastanawiając się czy sofa powinna stać naprzeciwko okna?A może te fotele powinny być w kolorze podłogi? Gdzie (...)