headerphoto
Główna

Remoncik - a czemu nie?

Zakład Kamieniarski Host Group
05-101 Suchocin, Modlińska 69
Polska,
Telefon: 48 696 454 900 Fax:

Kilka miesięcy temu planowaliśmy z małżonką renowację naszego ogródka domowego.

Nie byłem bardzo przekonany do tej inicjatywy, ale moja kochana małżonka postawiła sprawę jasno i chcąc, nie chcąc, musiałem się za to zabrać. Pracy było dużo. Musiałem wziąć urlop i zaangażować w pracę swojego syna. Jako że nie znam się na pewnych sprawach to do naszej ekipy dołączył również wykonawca usług kamieniarskich z Warszawy oraz bardzo miła pani architekt wyspecjalizowania w projektowaniu ogródek. 
Zbliżały się urodziny mojej żony, także postanowiłem dać z siebie wszystko. Zdecydowałem że renowacja będzie dotyczyła również naszego tarasu. Pan z Warszawy podsunął nam pomysł na granitowe blaty i parapety. Pani architekt stwierdziła że to wspaniały pomysł więc od razu zleciłem synowi szukanie osób, które zaopatrzą nas w potrzebne materiały. Zgłosiły się 3 firmy oferujące kamień naturalny w zadowalających cenach, w tym jedna z Warszawy. 
Po konsultacjach z wynajętymi fachowcami zdecydowaliśmy się powierzyć to zadanie właśnie jej. Materiały pojawiły się na naszej posiadłości w ciągu 24h od zamówienia, a panowie którzy je dostarczyli okazali się bardzo kompetentni i pomocni, toteż po wypakowaniu kamienia zaprosiłem ich na herbatę. W międzyczasie mój syn oraz wykonawca z Warszawy zajęli się powoli realizacją planu przygotowanego przez architekta. Zobacz realizacje

W ciągu trzech dni blat i parapet był gotowy i wyglądał rewelacyjnie. Musieliśmy jeszcze zająć się kilkoma mniejszymi sprawami ale najważniejsze było zrobione. A było zrobione bardzo fachowo. Dawno nie widziałem żony tak szczęśliwej. Firmy z Warszawy zawsze będę dobrze wspominał.

Oto co uchwycił nasz reporter

dom

ogród

dekoracja wnętrz


Komentarze zostały wyłączone...